Przeskanuj swój komputer on-line

1

1

1

MONITORING

Preferujemy sprawdzony, profesjonalny sprzęt i unikamy tanich urządzeń niskiej jakości. Dzięki temu zyskujemy pewność niezawodności działania, wysoką jakość wykonanej usługi i zadowolenie klienta. Oczywiście nie montujemy tylko systemów opartych o cyfrowe kamery Megapixelowe. Stosujemy również systemy analogowe, jednak wybieramy urządzenia z minimalnej rozdzielczości 600TVL. Np. kamera kompaktowa n-cam 250

n-cam250

wyposażona jest w bardzo dobry przetwornik 1/3" Super HAD CCD II, który charakteryzuje wysoka rozdzielczość 600 TVL oraz czułość 0,01 lux (tryb czarno-biały). Parametry kamery zapewniają obraz wysokiej jakości zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Stałoogniskowy obiektyw 3,6 mm pozwala na uzyskanie szerokiego kąta widzenia 70 stopni w poziomie oraz 53 stopnie w pionie. Obraz uzyskany z kamery odzwierciedla rzeczywiste kolory, bardzo dobrze widoczne są szczegóły, krawędzie są ostre. Kamera bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi.

Lub kamera n-cam 640

n-cam640

Kamera oprócz bardzo dobrego przetwornika 1/3" Super HAD CCD II + New CP DSP posiada 600TVL oraz czułość 0,01 lux przy wyłączonym promieniowaniu podczerwonym. Parametry kamery zapewniają obraz wysokiej jakości zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Dodatkowo kamera posiada zmienną ogniskową w zakresie od 4 - 9 mm zapewniając możliwość dobrania odpowiedniego kąta widzenia kamery w zakresie od 35 stopni do 65 stopni. Obraz uzyskany z kamery odzwierciedla rzeczywiste kolory, bardzo dobrze widoczne są szczegóły, krawędzie są ostre. Kamera bardzo dobrze radzi sobie z trudnymi warunkami oświetleniowymi. Wysoka czułość kamery sprawia, że nawet przy słabszym oświetleniu kamera pracuje w kolorze bez widocznego efektu śnieżenia.


Preferujemy jednak cyfrowe kamery Megapixelowe. Przykładowo kamerka Pixord PD614V

PD614V

PD614V, to kamera kopułowa z przetwornikiem 1/3” o rozdzielczości 2 MPix Progressive Scan CMOS. Trzy niezależnie konfigurowane strumienie wideo w kompresji H.264 lub MJPEG, umożliwiają konfigurację kanałów dla potrzeb nagrywania obrazu na dysku oraz zdalnego podglądu przez internet w zależności od przepustowości łącza. Dwukierunkowe audio daje możliwość wideokonferencji z innymi użytkownikami kamer Pixord na świecie lub podsłuch miejsca objętego dozorem. Zaawansowana detekcja ruchu pozwala na automatyczne przesyłanie materiałów wideo na serwer FTP, kartę SD, konto e-mail. Kamera obsługuje protokół RTSP, przez co możliwe jest pobranie strumienia poprzez odtwarzacz Quicktime lub VLC w celu rozsyłania go do większej liczby użytkowników.

(c) Prest ISP '2006